Biuro architektoniczne DG Architekci w Sopocie

Naszą pracownię architektoniczną łączy zamiłowanie do sztuki. Działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku, i pomimo upływu lat, każde zlecenie jest dla nas nową przygodą i wyzwaniem, którego podejmujemy się z niesłabnącą radością.

Realizacja usług projektowych przez architektów z Sopotu

Biuro architektoniczne DG Architekci w Sopocie to pracownia funkcjonująca od 2011 roku i realizująca swoje dotychczasowe projekty na terenie takich miast, jak Gdańsk, Sopot oraz Gdynia. Województwo pomorskie i Trójmiasto było do tej pory głównym miejscem naszej działalności, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Polski. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z rzetelnym podwykonawcami, nasze biuro architektoniczne oferuje nadzór nad całością inwestycji: od podejmowanej wspólnie z klientem decyzji o wytycznych projektu, przygotowania budżetu i harmonogramu działań, przez kontrolę realizacji technicznej, po aranżację wnętrz w wymarzonym przez naszych klientów stylu. Głównym celem, jaki stawia sobie nasze biuro architektoniczne jest harmonijne połączenie nowatorskich rozwiązań technologicznych ze sztuką aranżacji przestrzeni, pozwalające na stworzenie miejsc o wyjątkowym charakterze, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Tworzymy wyjatkowe i ponadczasowe projekty na pograniczu sztuki i inżynierii, czerpiąc z zainteresowań każdego z nas.

Zespół

Są wśród nas architekci, projektanci wnętrz, scenografowie, inżynierowie i artyści.

Cały czas szukamy utalentowanych architektów, napisz do nas.

Małgorzata Maciejewska

Małgorzata Maciejewska

WA PG Gdańsk

architektura

Monika Kubicz

Monika Kubicz

WA PG Gdańsk

architektura wnętrz

Julita Żuk

Julita Żuk

WA PG Gdańsk

architektura

Daniel Białka

Daniel Białka

WA PG Gdańsk

architektura

Szymon Biegaj

Szymon Biegaj

WA PG

wizualizacje

Daniel Goliński

Daniel Goliński

WA PG Gdańsk

właściciel

Karolina Patla

Karolina Patla

WA PG Gdańsk

architektura

Zuzanna Kubicz

Zuzanna Kubicz

ASP Gdańsk

architektura wnętrz

Biuro architektoniczne DG Architekci w Sopocie

Wyjątkowe projekty - architekt Sopot

Trójmiasto było miejscem, gdzie powstały nasze dotychczasowe projekty, z których jesteśmy szczególnie dumni. Nadmorskie Anchoria Apartamenty na terenie Gdynia-Mechelinki to modernistyczne osiedle o unikalnym, marynistycznym charakterze. W miejscowości Sopot odpowiadaliśmy za koncepcję wnętrz przeznaczonych do co-workingu, tworząc otoczenie inspirowane stylem pobliskich sopockich domów. Wyjątkowo ciekawym wyzwaniem była dla nas także aranżacja wnętrz w Hostelu pod Łabędziem w Gniewie (województwo pomorskie), które zostały zainspirowane filmami Wesa Andersona. Kolorystycznie ujednolicona stylistyka stała się punktem wyjścia do wykreowania intrygujących, niebanalnych miejsc zapadających w pamięć każdemu odwiedzającemu.

Naszą pracownię tworzy zespół utalentowanych architektów, inżynierów, projektantów wnętrz i artystów. Wspólnie tworzymy wizję projektową, która ma być nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim piękna i zapraszać do spędzenia czasu we wnętrzu zrealizowanej inwestycji.

Myślisz o rozpoczęciu własnego projektu?

Napisz do nas