Biuro architektoniczne DG Architekci w Sopocie

Naszą pracownię architektoniczną łączy zamiłowanie do sztuki.

Tworzymy wyjatkowe i ponadczasowe projekty na pograniczu sztuki i inżynierii, czerpiąc z zainteresowań każdego z nas.

Działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku, i pomimo upływu lat, każde zlecenie jest dla nas nową przygodą i wyzwaniem, którego podejmujemy się z niesłabnącą radością.

Zespół

Są wśród nas architekci, projektanci wnętrz, scenografowie, inżynierowie i artyści.

 • Zuzanna Kubicz

  ASP Gdańsk
  architektura wnętrz

 • Daniel Goliński

  WA PG Gdańsk
  właściciel

 • Julita Żuk

  WA PG Gdańsk
  architektura

 • Daniel Białka

  WA PG Gdańsk
  architektura

 • Szymon Biegaj

  WA PG
  wizualizacje

 • Karolina Patla

  WA PG Gdańsk
  architektura

 • Małgorzata Maciejewska

  WA PG Gdańsk
  architektura

 • Monika Kubicz

  WA PG Gdańsk
  architektura wnętrz

Realizacja usług projektowych przez architektów z Sopotu

Biuro architektoniczne DG Architekci w Sopocie to pracownia funkcjonująca od 2011 roku i realizująca swoje dotychczasowe projekty na terenie takich miast, jak Gdańsk, Sopot oraz Gdynia. Województwo pomorskie i Trójmiasto było do tej pory głównym miejscem naszej działalności, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Polski. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z rzetelnym podwykonawcami, nasze biuro architektoniczne oferuje nadzór nad całością inwestycji: od podejmowanej wspólnie z klientem decyzji o wytycznych projektu, przygotowania budżetu i harmonogramu działań, przez kontrolę realizacji technicznej, po aranżację wnętrz w wymarzonym przez naszych klientów stylu. Głównym celem, jaki stawia sobie nasze biuro architektoniczne jest harmonijne połączenie nowatorskich rozwiązań technologicznych ze sztuką aranżacji przestrzeni, pozwalające na stworzenie miejsc o wyjątkowym charakterze, zarówno prywatnych, jak i publicznych.

Wyjątkowe projekty - architekt Sopot

Trójmiasto było miejscem, gdzie powstały nasze dotychczasowe projekty, z których jesteśmy szczególnie dumni. Nadmorskie Anchoria Apartamenty na terenie Gdynia-Mechelinki to modernistyczne osiedle o unikalnym, marynistycznym charakterze. W miejscowości Sopot odpowiadaliśmy za koncepcję wnętrz przeznaczonych do co-workingu, tworząc otoczenie inspirowane stylem pobliskich sopockich domów. Wyjątkowo ciekawym wyzwaniem była dla nas także aranżacja wnętrz w Hostelu pod Łabędziem w Gniewie (województwo pomorskie), które zostały zainspirowane filmami Wesa Andersona. Kolorystycznie ujednolicona stylistyka stała się punktem wyjścia do wykreowania intrygujących, niebanalnych miejsc zapadających w pamięć każdemu odwiedzającemu.

Naszą pracownię tworzy zespół utalentowanych architektów, inżynierów, projektantów wnętrz i artystów. Wspólnie tworzymy wizję projektową, która ma być nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim piękna i zapraszać do spędzenia czasu we wnętrzu zrealizowanej inwestycji.