Projekty wnętrz i budynków

Każdy projekt to dla nas nowa przygoda i nowe wyzwanie. Oto najciekawsze z nich.

Pracownia architektoniczna DG Architekci, działająca w miastach: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Terenem naszej działalności jest nie tylko Trójmiasto, ale też całe województwo pomorskie. Oferujemy Państwu swoje usługi m.in. w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Decydując się na stworzenie projektu razem z nami, zwracają się Państwo do ludzi, dla których praca architekta jest pasją. W całości poświęcamy się każdemu zleceniu. Każdy klient i jego potrzeba jest dla nas nową, ekscytującą przygodą, w której priorytetem są indywidualne oczekiwania.

Trójmiasto to miejsce, w którym projekty wnętrz zrealizowane przez firmę DG Architekci odznaczają się niezwykłą innowacyjnością, a zarazem ponadczasowością. Każdy dom, mieszkanie, czy biuro to miejsce, które odzwierciedla wyjątkowy styl i charakter osoby inwestora. Pomagamy w takim sposobie zaprojektowania wnętrza, aby wzbudzało ono pozytywne odczucia i urzeczywistniało marzenia inwestora. Projekty wnętrz realizowane są w technologii BIM, dzięki czemu na każdym etapie projektu inwestor posiada kontrolę nad wyglądem budynku oraz kosztami.

Proponujemy Państwu szybką, indywidualną wycenę każdej usługi, dostosowaną do możliwości finansowych inwestora. W swoim portfolio posiadamy bogatą kolekcję usług zrealizowanych do tej pory na terenie miast: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i cieszy się świetną reputacją. Województwo pomorskie, jako teren, na którym świadczymy usługi, posiada projekty naszego autorstwa, idealnie wkomponowujące się w charakter budynku. Nasza praca to połączenie dokładnej, skrupulatnej pracy inżyniera ze sztuką, którą umiejętnie wplatamy w nasze projekty.