Dom jednorodzinny – Reda

Projekt architektoniczny

Reda, 2019

Projekt domu z 2 kondygnacyjnym salonem, otwartym na duży, nasłoneczniony ogród. Wielkość przeszkleń została dobrana wykorzystując maksymalnym rozmiar ram stolarki drewnianej, drastycznie obniżając koszt w stosunku do witryn aluminiowych. Zadaszenie nad wejściem wykonane z betonu architektonicznego, w połączeniu z fasadą z drewna egzotycznego.

Autorzy

Daniel Goliński

Instalacje

MW Projekt –
Mariusz Walczak

Konstrukcja

PKPINOB -
Paweł Kamieniecki

Projekt zieleni

Bogusz Studio -
Agnieszka Bogusz

Architekt wnętrz w Redzie - pracownia architektoniczna

Jako DG Architekci z siedzibą w Sopocie wykonujemy projekty domów jednorodzinnych w Trójmieście oraz innych miejscowościach województwa pomorskiego. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na dokładność, dobrą komunikację z inwestorem oraz terminową realizację zlecenia. Począwszy od 2011 roku, w którym rozpoczęliśmy działalność w branży, zdobyliśmy rozległą wiedzę specjalistyczną popartą doświadczeniem, co pozwoliło nam odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów - zarówno indywidualnych, jak i deweloperów. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów budynków, obiektów użyteczności publicznej oraz aranżacji wnętrz domów i mieszkań. Projektując dom jednorodzinny, uwzględniamy położenie terenu, budżet inwestora, planowany metraż mieszkania, a także rozmieszczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Nasze projekty dostosowujemy tak, aby spełniały wszystkie normy prawne. Staramy się zawrzeć unikalny styl, łącząc funkcjonalność z estetyką i sztuką.

Projekt domu w Redzie

Architekt w Redzie - portfolio

Dla osób poszukujących sprawdzonego architekta wnętrz w Redzie, który pomoże w aranżacji domów i mieszkań, zapraszamy do skorzystania z usług naszej pracowni DG Architekci. Posiadamy gotowe rozwiązania, jednak polecamy indywidualne projekty wnętrz wykonane na zamówienie klienta, w pełni dostosowane do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Realizujemy zarówno kompleksowe projekty aranżacji wnętrz, jak i plany remontów. Stawiamy na nietuzinkowe i innowacyjne rozwiązania, aby spełnić marzenia klienta o pięknym, unikalnym wnętrzu, które pomoże mu w odpoczynku po ciężkim dniu, będzie przestronnym obszarem do pracy czy codziennych czynności.

W naszym portfolio znajduje się wiele unikalnych, wartych zapamiętania realizacji. W każdej widoczna jest prawdziwa pasja i zaangażowanie. Dziełem architekta jest dom jednorodzinny w Redzie z dwukondygnacyjnym salonem otwartym na duży, nasłoneczniony ogród. Wielkość przeszkleń została dobrana na zasadzie wykorzystania maksymalnego rozmiaru ram stolarki drewnianej, obniżając zarazem znacząco koszt w stosunku do witryn aluminiowych. Zadaszenie znajdujące się nad wejściem do domu zostało wykonane z betonu architektonicznego, który połączono z fasadą z drewna egzotycznego, nadając tym dodatkowego uroku i umożliwiając przepiękny widok na zewnątrz o każdej porze roku.

Podoba Ci się ten projekt? Myslisz o czymś podobnym?
Napisz do nas!