Mieszkanie – architekt wnętrz Rumia

Projekt aranżacji wnętrz, projekt wykonawczy

Rumia, 2019

Projekt 3 pokojowego mieszkania w delikatnej, naturalnej kolorystyce. Odważnym posunięciem było wykorzystanie naturalnego drewna jako materiału zarówno frontów kuchennych, mebli i podłogi. Za sprawą różnić w kolorze i fakturze materiałów powstało wnętrze o bardzo subtelnym i spójnym charakterze.

Autorzy

Zuzanna Kubicz
Daniel Goliński

Architekt wnętrz w Rumi - DG Architekci

Pracownia architektoniczna DG Architekci z siedzibą w Sopocie specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych projektów architektonicznych, jak projekty budynków dla deweloperów, domów jednorodzinnych, aranżacje wnętrz domów i mieszkań czy projekty remontowe. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów biznesowych. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku, początkowo realizując zlecenia na terenie Trójmiasta, jednak ze względu na duże zainteresowanie z czasem rozszerzyła swoją działalność na obszar całego województwa pomorskiego. Zespół architektów, projektantów wnętrz, scenografów, inżynierów oraz artystów tworzy projekty unikalne, łączące w sobie funkcjonalność, estetykę i sztukę. Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych projektów domów jednorodzinnych, mieszkań, lokali usługowych, a także obiektów użyteczności publicznej, jak teatry i inne placówki. Dzięki połączeniu obszernej wiedzy z zakresu architektury i aranżacji wnętrz z wieloletnim doświadczeniem zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i oczekiwania inwestora, gdzie z dbałością o każdy szczegół pomagamy mu w stworzeniu wnętrza marzeń.

Sypialnia o minimalistycznym stylu

Architekt w Rumi - portfolio

Jeśli poszukują Państwo dobrego architekta wnętrz w Redzie lub w Rumi, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pracowni architektonicznej DG Architekci oraz z naszym portfolio. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami i uzgadnianiem szczegółów projektu na każdym etapie realizacji zlecenia zyskaliśmy zaufanie wśród klientów. Podczas projektowania wnętrz ogromną wagę przykładamy do każdego, nawet najmniejszego szczegółu, terminowości i dokładności. Projekty wykonujemy pod indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę obowiązujące normy prawne, możliwości budżetowe klienta oraz jego oczekiwania.

W portfolio pracowni architektonicznej DG Architekci znajdują się indywidualnie wykonane projekty aranżacji wnętrz dostosowane pod metraż mieszkania, możliwości budżetowe inwestora oraz jego unikalne potrzeby odpowiadające stylowi życia. Wśród przykładowych realizacji naszego architekta w Rumi znajduje się projekt 3-pokojowego mieszkania utrzymanego w delikatnej i naturalnej kolorystyce. Głównym elementem wystroju jest naturalne drewno, które posłużyło nie tylko jako materiał do wykonania frontów mebli kuchennych, ale również podłogi. Różnica w kolorze i fakturze wykorzystanych surowców sprawiła, że wnętrze nabrało bardzo spójnego, a jednocześnie subtelnego charakteru.

Podoba Ci się ten projekt? Myslisz o czymś podobnym?
Napisz do nas!