Aranżacja wnętrz

DG Architekci to firma, której stacjonarną siedzibą jest Sopot, województwo pomorskie. Dlatego Trójmiasto i jego okolice były głównym terenem naszej działalności. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z klientami z całej Polski.

Aranżacja wnętrz mieszkań i biur w Gdańsku

Aranżacja wnętrz to nasza pasja, pozwalająca na wykorzystanie wieloletniego doświadczenia i osobistych zainteresowań naszego zespołu. Tworzymy przestrzenie zarówno prywatne, jak i publiczne, realizując wyjątkowe i ponadczasowe projekty z pogranicza sztuki i inżynierii. Dzięki zespołowi, w którym działają wspólnie architekci, projektanci wnętrz, scenografowie, inżynierowie i artyści, jesteśmy w stanie podjąć się stworzenia wnętrz wymarzonych przez naszych klientów. Wiemy, jak istotna jest aranżacja wnętrz sprzyjająca wypoczynkowi, codziennym obowiązkom czy pracy.

Wśród naszych dotychczasowych projektów można znaleźć takie realizacje, jak aranżacja wnętrz w hotelu Anchoria z wykorzystaniem paneli winylowych imitujących drewno oraz wysokiej jakości laminatów czy też prace nad urządzeniem przestrzeni co-workingowych (Sopot 2018) zainspirowanych otoczeniem okolicznych domów. Aranżacja wnętrz w apartamencie (Gdańsk 2018) pozwoliła nam na stworzenie industrialnej przestrzeni, której surowy charakter został przełamany ciepłym, naturalnym drewnem jodełki węgierskiej. Z kolei apartament na osiedlu Anchoria Apartamenty (Gdynia-Mechelinki 2018) został zaaranżowany w prosty, minimalistyczny sposób, aby przede wszystkim podkreślić urodę widoków za oknem.

Głównym terenem naszych dotychczasowych działań było Trójmiasto: Gdańsk, Sopot i Gdynia, odpowiadamy jednak także na potrzeby klientów zamieszkujących całe województwo pomorskie, a nawet w innych częściach Polski. Jesteśmy w stanie objąć pieczą każdy z etapów inwestycji: od ustalenia wytycznych projektowych, budżetu i terminów w harmonogramie, przez obsługę i nadzór nad jej realizacją, po kompleksową aranżację wnętrz. Nasze doświadczenie zaowocowało zdobyciem bazy sprawdzonych wykonawców i współpracowników, którzy pomagają nam w realizowaniu planów naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów planowanego przedsięwzięcia.