Projekty budowlane inwestycji przemysłowych w woj. Pomorskim

Naszą firmę tworzą architekci, projektanci wnętrz, scenografowie, inżynierowie i artyści. Nasze najróżniejsze projekty budowlane powstały z zamiłowania do sztuki, piękna, estetyki i nietuzinkowego stylu! Mają Państwo wybór między gotowymi rozwiązaniami, dostosowanymi do potrzeb wymagających klientów, w przystępnych cenach.

Projekty budowlane dla inwestycji przemysłowych w Gdańsku

W skład naszych prac wchodzą projekty budynków, które pozwolą Państwu cieszyć się nowoczesnym stylem i ładem. Każdy z nich realizowany jest indywidualnie, w porozumieniu z klientem, który ma nadzór nad wyglądem oraz budżetem projektu. Dlatego wycenę przygotowujemy indywidualnie po omówieniu potrzeb klienta. Zaczynamy od ustalenia z inwestorem wytycznych projektowych, budżetu i terminów. A zatem niezależnie od miejsca (Trójmiasto, Sopot, Gdynia, Gdańsk i z innych miast województwa Pomorskiego) mogą Państwo liczyć na projekty budowlane, które zachwycają wyglądem oraz praktycznym zastosowaniem, ponieważ łączymy sztukę z inżynierią. Mamy doświadczenie w najróżniejszych zleceniach, takich jak SPA, apartamenty, restauracje, biura, hotele, domy, a nawet teatr. Nasze projekty budynków wykonujemy solidnie, profesjonalnie, starannie, dokładnie, uwzględniając funkcjonalność, konstrukcję, teren i instalacje.

Firma DG Architekci świadczy kompleksowe usługi z zakresu architektonicznego. Siedziba mieści się w Sopocie, ale nasi architekci obsługują całe województwo Pomorskie. Dlatego jeżeli interesują Państwa projekty budowlane w takich miastach jak: Sopot, Gdynia, czy Gdańsk, serdecznie zapraszamy do współpracy. Działamy głównie na terenie województwa Pomorskiego, ale przyjmujemy także zlecenie z całej Polski, dzięki czemu nie tylko Trójmiasto może skorzystać z uroku nowoczesnego stylu i architektonicznych detali, o które dba nasza firma. Pracujemy przy użyciu najnowszych programów CAD i BIM. Chętnie podejmiemy się realizacji dużych projektów, jak i tych mniejszych. Najważniejszą sprawą jest dla nas uszanowanie gustu, budżetu, czasu klientów oraz dobra komunikacja.